Zavolejte nám: +420 731 916 861
Soběšovice 48, 739 38 Zobrazit na mapě
 

RESORT MAJÁK - Žermanická přehrada

O hotelu RESORT MAJÁK

Hotel je situován na břehu žermanické přehrady, která je známa svým turistickým ruchem. Kolem celé přehrady naleznete chaty, hotely, tábořiště, autokempy a restaurační zařízení a různá hřiště.

Náš hotel nabízí zrekonstruované prostředí, pěknou a udržovanou pláž, čisté a dobře vybavené pokoje (Internet Wi-Fi součástí). Dále nabízí pořádní společenských akcí – rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení aj., sportovní pobyty pro školy, rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, možnost rybolovu – prodej hostovacích povolenek na místě. Okolí nabízí krásné procházky okolo vody, sportovní vyžití, tenisové kurty, beachvoleyball, petanque. Pokoje jsou s výhledem na přehradu a jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem. Parkování u hotelu je zdarma.

Velikost prostor:

  • Restaurace - 80 lidí
  • Venkovní terasa - 80 lidí
  • Banketka - 30 lidí
  • Lovecký salonek - 30 lidí

Zamyslíte-li se nad tím, co dělá naši vesnici známým a důležitým, pak to bude určitě skutečnost, že je vcelku rozsáhlou rekreační oblastí na Ostravsku.... více na www.sobesovice.cz

obec Soběšovice

Blízké okolí a památky

V blízkém okolí se nachází na rozloze 1,95 ha opuštěný a částečně zatopený těšinitový lom se vzácnou flórou a faunou. V roce 1992 byl vyhlášen přírodní památkou.

Dále pak v nedalekém okolí naleznete New Port Ranch (cca 2km), kde si můžete sjednat jízdu na koni, Starou řeku u Havířova (cca 2km), Zámek Těrlicko (cca 2km), vodní nádrž Těrlicko (2km), zámek Dolní Tošanovice (4km), Kotulova dřevěnka (4km) a památník životické tragédie (4km)

Rezervujte si Váš termín

Zavolejte nám na telefon +420 731 916 861 a rezervujte si váš termín pobytu.